אריזות תעשייתיות

מפעל קרטונים - אריזות תעשיתיות

מה מאפיין קרטונים לתעשייה? למה במפעלים תעשייתיים משתמשים בסוגים שונים של מוצרי אריזה? ומה ההבדל בין קרטונים לתעשייה לבין קרטונים שמיועדים למשרדים?

מפעלי תעשייה בכל רחבי הארץ זקוקים לפתרונות אריזה מתקדמים. פתרונות מן הסוג הזה מאפשרים למפעלי תעשייה לשנע מוצרים, להגן עליהם מפני בלאי ושחיקה ובמידת הצורך גם להעביר אותם לחו"ל כחלק ממסחר בין-לאומי. נוסף על כך, במפעלים תעשייתיים מסננים בקפידה בין פתרונות האריזה כי יש משמעות לחומרי הגלם שבהם משתמשים. זו הסיבה בגללה חשוב להכיר את המאפיינים של אריזות תעשייתיות ולבחור אותן בהתאם.

אורזים עבורך פתרון תעשייתי מושלם

חברת הוד אריזות ויזמות בע"מ הוקמה במטרה לרכז עבורך מגוון רחב של פתרונות תחת קורת גג אחת. אנו מובילים את המשק בישראל בתחומי תכנון, פיתוח ושיווק פתרונות אריזה וגאים להשתמש בטכנולוגיות חדשניות. מטרתנו לספק לך שירות ללא פשרות מהרגע הראשון ונציגינו ממתינים לפנייתך לשיחת ייעוץ ללא תשלום.

מאפיינים של קרטונים ואריזות לתעשייה

קרטונים ופתרונות אריזה צריכים להתאים למאפיינים המיוחדים של ענפי התעשייה השונים. כך למשל בענף האלקטרוניקה הביקוש העיקרי הוא לפתרונות אריזה קטנים שמגנים על מוצרים עדינים, בעוד בתחום הדפוס ניתן להשתמש בקרטונים מנייר על מנת לייעל את תהליכי המחזור והשמירה על איכות הסביבה. מנגד, בענף הבנייה משתמשים בפתרונות אריזה חזקים מעץ ויש גם קרטונים סטריליים ומיוחדים לשימוש בענפים רגישים כמו קוסמטיקה, רפואה, טקסטיל ומזון. כמו כן, קרטונים לתעשייה צריכים לעמוד בסטנדרטים גבוהים ולהעניק הגנה מלאה למוצרים בכל תהליך שרשרת האספקה.

מוצרי אריזה נלווים לתעשייה המקומית

נציגי מפעלי תעשייה מקומיים צריכים לשלב בין כמה שיותר פתרונות אריזה. לצד קרטונים ואריזות, עליהם לדאוג לנגישות גבוהה של שאר מוצרי אריזה נלווים כגון משטחי עץ, פוליאתילן, סטרץ  או ניילון פצפצים. רוב מוצרי האריזה הללו רלוונטיים פחות למשרדים ובעלי עסקים קטנים, אך במפעלי תעשייה יש להם חשיבות רבה: בעזרת משטחי עץ, קרטון דופלקס ואריזות פוליאתילן ושרינק לדוגמה ניתן לארוז בצורה מסודרת מוצרים תעשייתיים ולשנע אותם בקלות בים, באוויר וביבשה.

השפעת הכמות על איכות המוצרים

אריזות תעשייתיות מיוצרות בכמויות גדולות כדי לענות על צרכי הלקוחות. הביקוש לסוגים שונים של מוצרי תעשייה משותף למפעלים בכל התחומים וחשוב לתאם מראש את הכמות המדויקת על מנת למנוע הוצאות מיותרות. בתוך כך, יש לדאוג לייצור קרטונים ברמה גבוהה גם בהזמנה של מאות ואלפי פתרונות אריזה בהתאמה אישית לצורך שלך. כמות האריזות לא אמורה להשפיע על האיכות ובמפעלי תעשייה אין מקום לפשרות מבחינת החוזק והעמידות של חומרי הגלם.

אריזה טובה מתחילה במפעל שלנו

חברת הוד אריזות ויזמות בע"מ מאפשרת לך לנהל שרשרת אספקה מורכבת של מפעל תעשייתי בראש שקט. בהשארת פרטים באתר נוכל להקצות עבורך את כל סוגי האריזות והקרטונים גם בהתראה קצרה ונבנה בשבילך הצעת מחיר מיוחדת.

אהבת? נשמח לשיתוף!

גלילה לראש העמוד

קרטונים לעסקים

החברה המובילה בישראל לשיווק קרטונים
מבטיחים לתת לכם את המחיר הטוב ביותר עבורכם!
דילוג לתוכן