משטחים משומשים וחדשים

הוד אריזות ויזמות מפעל קרטונים | משטחי עץ

חברת הוד אריזות ויזמות בע"מ מספקת משטחים עבור בתי עסק בכל רחבי הארץ. משטחים חדשים ומשומשים יסייעו לעסק שלך לבצע פעולות שינוע ולהתמודד עם משימות לוגיסטיות מורכבות. אנו מייצרים משטחים חדשים בהתאמה אישית לפי הצרכים שלך, או לחילופין מעמידים לרשותך יועצים מנוסים שיתאמו עבורך פתרונות אריזה משומשים לחיסכון בהוצאות. כמו כן, מפעל הייצור של חברת הוד אריזות ויזמות בע"מ נמצא תחת פיקוח של מכון התקנים וכך כל המוצרים שיוצאים ממנו.

משטחים לחקלאות ולתעשייה

המשטחים של חברת הוד אריזות ויזמות בע"מ מיוצרים עבור ייצור חקלאי או ייצור תעשייתי. ההבדל הוא שבייצוא חקלאי משתמשים במשטחים להעברה מסודרת של תוצרת טרייה ומעובדת, בעוד בייצור תעשייתי הדגש הוא על התאמה למגוון התעשיות הקיימות בארץ. עם זאת, יש להביא בחשבון את העץ כמרכיב העיקרי והחשוב במשטחים ולכן רוב חומרי הגלם מיובאים מחו"ל.

איך אנו משיגים ייצור של משטחים איכותיים?

איכות המשטחים מושגת במפעל של חברת הוד אריזות ויזמות בע"מ על ידי שילוב בין טכנולוגיות ייצור מתקדמות, חומרי גלם משובחים ומערך בקרת איכות מקיף עבור המוצר הסופי. כתוצאה מכך, אנו למעשה מלווים את המוצר משלב האפיון והפיתוח מול הלקוח ועד האספקה וההקצאה. כמו כן, חברת הוד אריזות ויזמות בע"מ מאפשרת לך להזמין חיטוי למשטחים על פי תקן בין-לאומי ודרישות ספציפיות.

משטחים איכותיים כבסיס לעסק שלך

פתרונות אריזה מתקדמים של חברת הוד אריזות ויזמות בע"מ ישדרגו את העסק שלך. ראשית, מתקני שינוע שטוחים יאפשרו לך להעמיס מוצרים באופן יציב ולאחר מכן להזיז אותם ללא חשש באמצעות מלגזה או עגלה. שנית, משטחים חדשים ומשומשים שעומדים בתקן של חברת הוד אריזות ויזמות בע"מ משפיעים על תפוקת המפעל, המחסן, אולם הייצור ואולם התצוגה שלך. אנו נספק עבורך את הבסיס ליחידת המוצרים שמיועדים לשינוע ואליו יתאפשר לך לחבר אריזות ניילון, חוצצי קרטון ואמצעים אחרים.

משטחים משומשים וחדשים

משטחים ששומרים על איכות הסביבה

משטחים שמיוצרים על ידי חברת הוד אריזות ויזמות בע"מ מאפשרים לשנע סחורות במשקל של עד טונות שלמות, למרות שלא קיים קו עולמי מחייב לעומס אלא רק לאיכות. אנו גאים לעמוד בתקן הזה ומצרפים אליו גם דאגה לאיכות הסביבה. השמירה על איכות הסביבה לא באה על חשבון איכות בלתי מתפשרת ועבורך מדובר ביתרון יוצא דופן. לבסוף, העסק שלך יכול להיעזר בפתרונות אריזה ומשטחים מהמפעל של חברת הוד אריזות ויזמות בע"מ ולהפיק ערך מוסף במחיר משתלם..

משטחים שירימו אותך לגובה

בחברת הוד אריזות ויזמות בע"מ מייצרים מוצרים איכותיים וגאים להביא עד אליך משטחים מעולים במחירים הוגנים. אנו מאמינים בשיתוף פעולה עם הלקוחות ומסוגלים לייצר משטחים בהתאמה אישית גם בהתראה קצרה. רק נותר לך לחייג למספר 08-6755701 ונספק עבורך פרטים על משטחים מעולים ודוגמאות למוצרי אריזה ופתרונות משלימים.

אהבת? נשמח לשיתוף!

גלילה לראש העמוד

קרטונים לעסקים

החברה המובילה בישראל לשיווק קרטונים
מבטיחים לתת לכם את המחיר הטוב ביותר עבורכם!
דילוג לתוכן